Як замовити ліфт?

Для замовлення ліфта заповніть анкету «Замовити ліфт» і наші менеджери зв’яжуться з вами. Або ж просто зателефонуйте за наступними номерами: (050)66-69-849,  (063)02-46-593.

Як замовити ескалатор?

Замовляється ескалатор за таким самим принципом, як ліфт, заповніть анкету «Замовити ліфт». Телефони для замовлення ескалатора: (050)66-69-849,  (063)02-46-593.

Що таке ліфт без машинного приміщення?

Особливість ліфта без машинного приміщення у тому, що привід і станція керування знаходяться у верхній частині шахти, а не в окремому машинному приміщення. Ліфти без машинного приміщення забезпечують особливу плавність та безшумність ходу. Комфортність їзди зумовлена тим, що ліфт без машинного приміщення рухається на поліуретанових ременях, армованих сталевими жилами. Ці ремні мають високу міцність та стійкість до розтягнення із втричі довшим терміном служби за традиційні сталеві канати. . Тягові ремені й безредукторний привід не вимагають змащення.

Власники будівель вбачають можливість економії за рахунок енергозберігаючої лебідки та відсутності необхідності у машинному приміщенні, що дозволяє зекономити приміщення для виробничих цілей або здачі в аренду.

Яка різниця між електричним та гідравлічним ліфтом?

Гідравлічні ліфти набули широкої популярності як котеджні ліфти через відсутність машинного приміщення та можливість розміщення гідравлічного приводу у нежилій частині котеджу або, скажімо підвалі на відстані не більше 10-15 м. У порівнянні з електричним, гідравлічний ліфт є більш безшумним, але є більш чутливим до змін температур та потребує додаткової уваги в процесі технічного обслуговування.

Електричні ліфти є оптимальні у виборі для житлових будівель соціального та елітного класу. Сучасні електричні ліфти забезпечують якість та надійність в експлуатації. На відміну від гідравлічних, електричні ліфти є більш надійними висотних для споруд із підвищеною інтенсивністю руху. Електропривід може бути двохшвидкісний та частотного регулювання швидкості. Для електричних ліфтів машинне приміщення може бути розташоване над або під шахтою, а також може бути без машинного приміщення.

Для чого електронний синтезатор мовлення?

Електронний синтезатор мовлення встановлюється на ліфтах як додаткова опція, хоча вимоги норм галузевих стандартів вимагають мати цю опцію в обов’язковому порядку. Електронний синтезатор мовлення дозволяє орієнтуватися людям з вадами зору на якому поверсі знаходиться ліфт, попереджує про відкривання та закривання дверей і т.д. Особливо необхідна опція в лікарнях, реабілітаційних центрах, домах пристарілих. Хоча норми чинного законодавства вимагають наявність цієї опції на всіх типах ліфтів будівель житлового та адміністративного призначення.

Що таке гідравлічний ліфт?

Гідравлічні ліфти останнім часом набувають все більшої популярності через менш строгі вимоги до будівельної частини, скажімо, до розміру приямку, висоті верхнього поверху, а також розмірів шахти. Перевагою гідравлічних ліфтів є те, що цей тип ліфтів не потребує машинного приміщення, що, скажімо, для приватних будинків грає немаловажну роль. Гідравлічні ліфти зазвичай пропонують в котеджі , готелі, будинки відпочинку, де є та всі умови для підтримки стабільних температур, так як ліфт подібних конструкцій є дуже чутливим до різких перепадів температур чи замерзання масла в системі. Не менш важливим є факт, що при раптовому відключенні електроенергії, гідравлічний ліфт під дією власної ваги опуститься вниз, а не застрягне десь між поверхами.

Які вимоги до лікарняного ліфта відповідно до норм чинного законодавства?

Ліфт лікарняний на відміну від звичайних пасажирських ліфтів має досить строгі вимоги, згідно норм чинного законодавства. Насамперед, шахти ліфта повинні бути з вогнестійкістю. Розміри кабіни ліфта теж не повинні відхилятися від норм ( висота кабіни не менше 2300, висота входу не менше 2100). Такі розміри повинні забезпечувати вільний прохід в кабіну ліфта на інвалідних колясках, та каталках.

Що таке пневматичний ліфт?

Пневматичний ліфт є ідеальним, хоча, через новизну інженерного підходу, досить рідкісним рішенням для вже існуючих будівель, де немає технічної можливості забезпечити встановлення звичайного ліфта (для пневматичного ліфта не потрібна наявність приямків, машинного приміщення та ін.). Ліфт приводиться в дію за рахунок різниці тиску над і під кабіною ліфта).

Серед недоліків пневматичного ліфта можна відзначити, те що такий тип ліфта розрахований на 1-2 чоловік, обмеження у висоті підйому та вантажопідйомності, та у порівнянні із звичайними ліфтами дещо вища ціна.

Принцип роботи вакуумного ліфта.

Пневматичний або вакуумний ліфт працює завдяки одному із найдоступніших ресурсів – повітря. Єдиним двигуном пневматичного ліфта є різниця тиску над і під кабіною ліфта. Кабіна ліфта рухається вверх за рахунок нагнітання тиску, тобто ліфт працює за принципом насосу. Клапан , що регулює впуск повітря у верхній частині шахти контролює падіння тиску і можливість підйому. Коли клапан впускає атмосферне повітря в секцію з низьким тиском, пневмоліфт буде плавно знижуватися на потрібний поверх. Цей же клапан контролює і швидкість руху кабіни. Нижня частина шахти відкрита для доступу атмосферного повітря. Процес усмоктування простий і складається з насосу, що створює різницю в тиску між навколишнім повітрям і повітрям усередині шахти в межах поршня, стінок циліндра і верхньої кришки.

Хто повинен реєструвати ліфти та ескалатори в органах Держгірпромнагляду?

Реєструвати ліфти в органах Держгірпромнагляду повинен власник ліфта. Підрядна організація, що здійснила монтаж та пусконалагоджування повинна тільки брати участь у процедурі реєстрації ліфта та може надавати допомогу власнику ліфта у цих вирішення цих питань.

Як вибрати ліфт?

Перегляньте відповідну статтю Як вибрати ліфт? Або телефонуйте до нас за тел. (095)13-08-568 за детальною консультацією.

Що таке частотний привід у ліфтах?

Електропривід у ліфтах може бути двошвидкісний та частотного регулювання швидкості. Ліфти з частотним регулюванням швидкості є більш досконалішими. Вони забезпечують плавність їзди ліфта та плавність руху при гальмуванні та розгоні. Частотний привід особливо рекомендується використовувати для ліфтів із швидкостями руху кабіни 1м/с і більше. Це забезпечить плавність руху кабіни та точність зупинок. На сьогоднішній день вже практично всі ліфти європейського виробництва обладнані частотним приводом вже в базовій комплектації.

Що таке інфрачервоний детектор зачинення дверей?

Інфрачервоний детектор контролю зачинення дверей — це спеціальний пристрій для забезпечення безпечної зони біля входу в двері кабіни ліфта. Система контролю зачинення дверей утворює ніби ширму з інфрачервоних променів, що захоплює весь дверний простір. Якщо є найменша перешкода в цьому просторі, двері миттєво зупиняться та відкриються без контакту стулок.

Яка різниця між автоматичними та телескопічними дверми ліфта?

Двері телескопічного відкривання ліфтів — це розсувні двері кабіни (шахти), стулки яких рухаються в одному напрямку в одну сторону, заходячи одна за одну. Двері центрального відкривання — розсувні двері кабіни (шахти), стулки яких рухаються в протилежні сторони.

Що таке приямок ліфта?

Приямок шахти ліфта — це частина шахти ліфта, розташована нижче рівня площадки посадки пасажирів.