Пасажирські ліфти — найбільш поширений тип ліфтів. Вони призначені, в першу чергу, для перевезення людей. Допускається також перевезення вантажів, за умови, що загальна маса пасажирів з вантажем не перевищить вантажопідйомності ліфта.

Ми завжди готові допомогти Вам у підборі, поставці та монтажу найбільш підходящого ліфта для Вашого об’єкта. Широкий спектр ліфтового обладнання дозволяє нам з успіхом працювати у всіх цінових сегментах ліфтового ринку: «економ», «бізнес-клас» і «преміум».

Сучасні пасажирські ліфти можуть переміщувати до 30-ти осіб (вантажопідйомність від 240 до 2500 кг) зі швидкістю від 0,5 до 4,0 м/с (звичайний ліфт) або до 17 м/с (високошвидкісний ліфт). А електронні системи керування ліфтами дозволяють оптимізувати алгоритм роботи ліфта (групи ліфтів), зменшити час очікування, правильно розподілити пасажиропотік.


Пасажирський ліфт OTIS 2000

OTIS 2000 — топ продаж на будівельному ринку України, модель ліфтів, спеціально призначених для багатоповерхових житлових будинків середнього класу, офісів, торгових центрів. (більше…)


Пасажирські ліфти OTIS GEN2 MR

ОТІС GEN2 MR ― удосконалений пропотип ОТІС 2000, з верхнім машинним приміщенням. Інноваційна модель, що користується шаленим успіхом серед забудівників багатоповерхових елітних житлових будинків, офісних, адміністративних будівель, торгових центрів, готелів, котеджів.

(більше…)


Пасажирський ліфт OTIS GEN2 MRL

ОТІС GEN2 MRL — ліфти без машинного приміщення (привід і станція керування розташовуються у верхній частині шахти). Найпопулярніша модель на будівельному ринку в принципі.

(більше…)